П`ятниця
20.09.2019
09:19
Вітаю Вас Гість
RSS

 
Дошкільний навчальний заклад №7
"Золотий ключик"
м. Старокостянтинів
Головна Реєстрація Вхід
 
Для збільшення розміру тексту одночасно натисність "Сtrl" та "+"
Меню сайту

Наше опитування
Чи потрібен на нашому сайті ФОРУМ?
Всього відповідей: 61

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Завідувач ДНЗ:

Городова Людмила Олександрівна - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії                                                                                                                                                          

Вихователь - методист:

Клачун Неля Сергіївна - спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

Практичний психолог:

Савчук Катерина Петрівна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

 

Вчителі - логопеди:

1.  Афанасьєва Олена Михайлівна -  спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
 
2.  Гріщенко Людмила Михайлівна -   спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
 
 

Музичні керівники:

1.  Соловйова Віторія Вікторівна - спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
 
2.  Гненна Ірина Сергіївна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
3. Леочко Ольга Віленівна -  спеціаліст

Сестра медична старша:

1. Федоришина Юлія Леонідівна

Вихователі:

1.  Лапінська Оксана Миколаївна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
2.  Мордюк Людмила Панасівна - спеціаліст
3.  Казмірук Ольга Павлівна - спеціаліст 9 тарифного розряду
4.  Бондарчук Оксана Леонтіївна - спеціаліст
5.  Доленко Галина Арсентіївна - спеціаліст 9 тарифного розряду
6.  Кравець Ірина Василівна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
7.  Рачок Ірина Володимирівна -  спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
8.  Франчук Валентина Анатоліївна - спеціаліст 9 тарифного розряду
9.  Галанзовська Алла Олександрівна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
10. Первак Оксана Володимирівна - спеціаліст
11. Рябчун Людмила Володимирівна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
12. Кондратюк Ірина Миколаївна - спеціаліст 9 тарифного розряду
13. Тащук Тамара Миколаївна - спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
14. Ярош Катерина Дмитрівна - спеціаліст 9 тарифного розряду
15. Лактіонова Ірина Іванівна -  спеціаліст
16. Гриценюк Валентина Сергіївна - спеціаліст

Помічники вихователів:

1. Дерейчук Віра Григорівна

2. Романюк Катерина Петрівна

3. Петрук Сніжана Володимирівна

4. Савченко Галина Іванівна

5. Кобельська Ніна Вікторівна

6. Ситарчук Олена Василівна

7. Лагошина Світлана Романівна

8. Земляк Олена Миколаївна

9. Пінчук Світлана Віталіївна

10. Шевчук Інна Миколаївна 

Форма входу

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту